Deri Tayt Modelleri ve Kombini

Tayt çeşitleri arasında yerini alan deri taytların kombinlerini yapmak sanıldığı kadar kolay değildir. Hatta çoğu bayanlar günlük yaşantılarında deri tayt kullanırken epey bir zorluk çekmeye de başlarlar. Spor, salaş ya da şık parçaları tercih eden bayanlar sevdikleri parçalarla da en güzel şekilde kombin yapmaya başlayarak son derece güzel görünme şansına da sahip olabilirler. Deri taytlar üstelik hem ilkbaharda hem sonbaharda gönül rahatlığıyla kullanılabilecek en önemli parçaların da arasında yer almaktadır. Eğer ki gün içerisinde daha çok spor bir görünüm ortaya koymak istiyorsanız o zaman ise Deri taytları kot yeleklerle kombinleyip spor bir tarzı da ortaya koyabilme başarısını göstermiş olacaksınız.

Günlük Deri Tayt Kombinleri Yapma

Deri taytınızı günlük giyecekseniz fazla abiye görüntüden uzak kalmalı ve daha çok spor durmaya gayret göstermeniz de gerekmektedir. Deri tayt üstüne açık ve sade renklerden oluşan tişört giymeniz bile gündüz için ideal bir kombin olacak ve sizlere spor bir görünüm kazandırmaya başlayacaktır.

Siyah Deri Tayt ve Salaş Kazaklar

Özellikle son dönem de bayanların en çok yaptığı kombin alternatiflerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Siyah deri tayt üzerine yünden kahverengi, sütlü kahve gibi renklere sahip olan kazaklar giymeniz tarz bir görünüm içerisine başarıyla girebilmenize de en iyi çözüm yolu olmaya da başlayacaktır.

Deri Taytla Siyah Ceket

Her bayan mutlaka havalı görünmek ister. Görüntünüzü daha da fazla iddialı gösterecek ve sizleri rock görüntüye büründürecek olan deri tayt üzerine giyeceğiniz deri ceketler en iyi kombin seçenekleri içerisinde yer alıyor. Üstelik gündüz bu kombini tercih edebileceğiniz gibi gece de tercih edebilirsiniz. Üstelik daha çok dışarı da gündüz dolaşmak için ortaya bir kombin çıkarmak istiyorum diyen kişiler için ise üst tarafına mutlaka spor ceketler tercih edilmelidir. Her yaşa uygun bir şekilde tercih edebileceğiniz bu tür kombinlerle de oldukça güzel görünmeniz mümkün olmaya başlayacaktır.

Desenli Deri Taytla Yazlık Kombin Yapma

Deri taytınız desenliyse o zaman sade hiçbir deseni bulunmayan düz tişörtler tercih edilebilir.

2 thoughts on “Deri Tayt Modelleri ve Kombini

  1. sulekocak2006 says:

    İndirimleri veya yeni ürünleri telefonuma sms olarak gönderebilir misiniz maillerime pek bakma fırsatım olmuyor teşekkürler.

    • Duygu Türkmen says:

      Şule Hanım, sms ile ilgili güncellemeler yapılmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir