Güvenli Alışveriş

güvenli alışverişDarpaca.com keyifli bir alışveriş olanağı sunarken, aynı zamanda bir takım güvenlik önlemleri de almaktadır. Bu güvenlik önemleri sayesinde alışverişiniz %100 güvenlidir.

Kredi Kartı Güvenliği

Darpaca.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

EV SSL Güvenlik Sertifikası

comodo-sslDarpaca.com, SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan Comodo EV SSL sertifikasına sahip bir alışveriş sitesi. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, darpaca.com da çok sıkı bir güvenlik prosedürlerinden geçti. Kredi kartı bilgilerinizin güvenliği en yüksek şifreleme standardı olan 2048-bit şifreleme sistemi ile sağlanır.

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik

3Dsecure3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir. Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir. Darpaca.com’dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.