Hangi Tayt Neyle Kombinlenir?

Çok rahat bir kıyafet olduğundan dolayı hanımların ilgi odağı arasında yer alan taytların kombinleme işi de kimi zaman bayanlara zor gelebiliyor. Aslında taytlar her ne kadar bayanlara kolaylık sağlayan bir parça olsa da aynı etkiyi kombin sırasında da sizlere yapıyor. Taytlar genelde şık ve bir ekonomik parçalar olurken çoğu bayan kombinleme sırasında bir takım hatalarda yapıyor. Üstelik yapılan bu hatalarda ister istemez vücudun görünmemesi istenen hatların meydana çıkmasına sebep oluyor. Özellikli kilolu bayanlar tayt giyerken daha çok dikkatli olmaları da gerekir. Hangi Tayt Neyle Kombinlenir? Diyen pek çok bayan artık bu soruların cevabını da bir an önce arama isteği içerisinde de oluyor.

Tayt en güzel bootie botlarla ve uzun çizmelerle yakıştığından dolayı doğal olarak kıyafetinizi de bu gibi parçalara uyum sağlayacak seviyeye getirmeniz de fayda olacaktır. Desenli bir tayt seven ya da reel yaşantısında giymeyi düşünen bir bayan üzerine yeniden hareketli bir parça seçmesi karma karışık görünmeye de neden olacaktır. Bu sebeple daha çok düz renkte üstlerle kombinlenirse daha şık bir görünüm içerisine girebilmeniz de sanıldığı kadar zor bir durum olmayacaktır. Ben deri tayt giymek istiyorum, deri tayları nasıl kombinlemem gerekiyor diyen moda düşkünleri bayanlar için ise mutlaka deri taytların kot gömleklerle, ekoselerle, penyelerle, düz renkte trikolarla kombinlenmesine de dikkat etmeniz gerekir. Bu sayede görsel yönden şık olduğunuz kadar tarz bir kadın imajını da yeniden ortaya çıkarabilmeniz sizin için hiçte zor olmayacaktır.

Bohem tarz, spor ve klasik gibi farklı zevklere özel olarak çeşitleri bulunan taytları bundan sonra yapacağınız en doğru kombinlerle eşleştirerek şık olmayı başarabilirsiniz. Yaz mevsiminde daha çok taytlarınızı salaş penyeler ve şifon bluzları kullanarak tercih etmeniz daha doğru bir yol olacaktır. Kış mevsiminde ise tayt tutkunlarının uzun trikolarla, triko elbise ve deri ceketlerle kombin yapması gerekiyor. Taytların kombinlenmesi aslında sanıldığı kadar zor olmamakla birlikte eğer ki doğru parçalar seçilirse şıklık yeniden ortaya çıkabilecek duruma gelecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir