Sıkça Sorulan Sorular

Siparişlerde kargo ücretlendirmesi tarafımızca karşılanmaktadır, ücretsizdir.

Kredi kartıyla ödeme yapabilir, banka hesap numaralarımıza sipariş tutarını havale&eft yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi ile kapıda ödeme ücreti ödeyerek ürün elinize ulaştığında nakit ödeme yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme ücreti satışı yapılan ürünün, Sürat Kargo tarafından alıcısına ulaştırılması ve teslimat anında, ürün bedelinin, alıcıdan tahsilatının yapılıp gönderene aktarıldığı hizmettir. Kredi kartı ve banka havale/EFT ile yapılan ödemelerde bu tarz bir ücretlendirme söz konusu değildir.

"Kargo ücreti" satılan ürünün alıcıya ulaştırılması için tahsil edilen ücrettir. Darpaca.com'dan aldığınız ürünlerde kargo ücreti ödemezsiniz. Kredi kartı ya da banka havalesi ile ödeme yapmayı tercih etmeyen ürün elime ulaştığında ödeme yapmak istiyorum diyen müşterilerimiz için ödemenin kargo şirketi tarafından tahsil edildiği bu yönteme de "kapıda ödeme ücreti" ya da tahsilatlı gönderi adı verilmektedir. Her iki durumda da sizden kargo ücreti alınmamaktadır, sadece ödemenin kapıda gerçekleştiği durumda kapıda ödeme ücreti kargo şirketi tarafından alınmaktadır.

Bulunduğunuz yere bağlı olarak 1 ila 3 iş günüdür. 

Siz değerli müşterimize hızlı ve güzenli teslimat yapabilmek için Sürat Kargo ve PTT kargo ile anlaşmalarımız mevut. Sipariş sırasında kargo firmalarını seçebilirsiniz.

Alışverişler %100 güvenlidir. Profil bilgileriniz 3 şahıslarla paylaşılmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz sistemimizde kayıt altında tutulamamaktadır. Alışverişinizin ne derece güvenli olduğunu daha iyi anlamak için "Güvenli Alışveriş" sayfamıza göz atabilirsiniz.

Siparişiniz onaylandıktan sonra her gün saat 16:00'da kargoya verilmekte ve ürün faturalı olarak 1 ila 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir. 

Bütün siparişler faturalı olarak adresinize gönderilmektedir. 

Evet, telefon ile müşteri temsilcimizin size vereceği destek ile siparişlerinizi telefon ile verebilirsiniz.