Tayt Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir? – İpuçları & Kombinler

Tayt Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir

Tayt giymeyi seviyorsunuz, farklı kombinler oluşturmak da sizin için ayrı bir zevk. Sıradanlıktan hoşlanmıyorsunuz, sürekli bir değişim olsun istiyorsunuz. Tayt altına giyilecek ayakkabılar nasıl olmalı, hangi ayakkabıyla nasıl tayt giyilir merak ediyorsunuz. Darpaça olarak en uygun tayt&ayakkabı kombinlerini sizin için sıraladık.

Farklı tayt modelleri renk ve model çeşitlilikleri her türlü ayakkabınız ile rahatlıkla kombin yapmanıza olanak sağlar. Sadece dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta var.

Tayt & Ayakkabı Kombini İpuçları

  • Taytın üzerine giyeceğiniz bluz, gömlek, tişört ya da kazağın rengi ile ayakkabının rengini kombinleyebilirsiniz. Aynı renkleri tercih etmeniz gerekmiyor, yakın renkleri de tercih edebilirsiniz.
  • Taytın rengi ile ayakkabının rengini kombinleyebilirsiniz. Harika duracaktır!
  • Ayakkabınızın renk tercihinde koyu renklerden yana seçim yapmışsanız, tayt ile üst giyiminizin rengini de kombinleyebilirsiniz.
  • Son olarak üst giyim, tayt ve ayakkabı seçiminde aynı renkleri tercih edebilirsiniz.

Tayt & Babet Kombini

Belki de babetler tayt altına tercih edilen ayakkabılardır. Babetlerin üstüne her türlü tayt giyme özgürlüğünüz var, kısalığını ya da uzunluğunu önemsemeden her türlü taytı giyebilirsiniz. Kısa tayt, bilekte tayt, kapri tayt, diz altı tayt, tayt şort ya da uzun tayt dilediğinizi tercih edebilirisiniz. Sadece renk uyumuna dikkat etmeniz gerekiyor.

Tayt & Topuklu Ayakkabı Kombini

Topuklu ayakkabı giymeyi seviyorsanız bu kombin tam size göre. Sadece dikkat etmeniz gereken taytın uzunluğu. Taytın kısa olmamasına özen gösterin. Topuklu ayakkabıya kadar uzanan taytları tercih edin. Biraz kısa olsun istiyorsanız, bilekte tayt modellerini de tercih edebilirsiniz. Özellikle deri tayt sevenlerdenseniz stiletto ayakkabı ile deri tayt kombinini deneyebilirsiniz.

Tayt & Çizme Kombini

Kışın da esneklik ve rahatlık istiyorsanız tayt giyebilirsiniz. Kışlık tayt modelleri arasından yapacağınız seçimi her türlü çizme ile kombinleyebilirsiniz. Yazlık kısa taytlar ile kombin denemeye dikkat edin.

Tayt & Spor Ayakkabı Kombini

Sportif görünmek istiyorsanız ya da spor yapmak istiyorsanız spor tayt ile spor ayakkabı kombinini deneyebilirsiniz. Sadece spor taytlar ile sınırlı kalmadan her türlü tayt tercih edebilirsiniz.

Siz de kendi tayt & ayakkabı kombininizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz. Beğenilen kombin fikriniz konuya eklenecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir