Tayt Üzerine Ne Giyilir?

Kadınların güzel giyinmek için çok fazla seçenekleri vardır. Bunlardan biri de taytlardır. Taytlar hem rahat hem şık giyimi bir arada sunar ve kadınlar tarafından çok tercih edilir. Bu noktada taytların üzerine ne giyileceği ve nasıl kombinleneceği de önemlidir. Sizler için hazırladığımız kombin önerileri Darpaca ‘da.

Uzun Gömlekler İle

Tayt üzerine taytın en iyi tamamlayıcısı olan uzun şifon gömlekler tercih edilir. Özellikle deri taytlar üzerine bu gömlekleri tercih ederseniz ortaya güzel bir sonuç çıkarabilirsiniz.

Tunikler İle

Tayt üzerine tunik seçimine ek olarak belinize bir kemer ile şık bir kombin yapılabilir. Bu seçimi sivri burun topuklu ayakkabıyla tamamladığınızda şık bir kombin elde etmiş olursunuz.

Sweatler ile

Spor-cool kombinler için çok uzun olmayan gömlekler ve sweatler giyilebilir. Çok uzun olmayan spor gömlekleri bele bağlama modası hala revaçta. Bu tercihle de tarz bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Ceketler İle

Ceket tayt kombinlerinde dikkat edilmesi gereken nokta giyilecek ceketin türüne göre kullanacağınız ayakkabı ve aksesuar farklılıklarıdır. Çok fazla tercih edilen blazer ceket stiletto ayakkabı ile çok şık dururken kullanacağınız kot ceket altına tercihiniz spor bir ayakkabı olmalıdır.

Düz sade tişörtler ile

Tayt denildiğinde aklınıza hemen düz taytlar gelmesin. Birbirinden farklı desenli taytlar üzerine basic tişörtlerle tamamlama yapıldığında çok hoş görünecektir.

Hırka ve kazak ile

 Kış aylarında kalın taytlar üzerine uzun hırka ve trendliğini koruyan salaş kazaklarla ideal bir kombin kaçınılmaz olur. Uzun çizme ile tamamlanan bu kombin eminiz ki kış ayında herkesin favori kombini olacak.

Tayt çeşidi arttıkça üzerimize giyeceğimizi çok dert etmemize gerek kalmıyor. İşte darpaça birbirinden harika modelleri ve birçok çeşitleriyle karşınızda. Sizin en favori kombininiz hangisi? J

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir